Onze medewerkers

Onze medewerkers Auto Huiskes KIA & Mitsubishi

Bas Huiskes
Directeur
b.huiskes@autohuiskes.nl

Koen Megens
Sales
k.megens@autohuiskes.nl

Bob Raaijmakers
Sales
b.raaijmakers@autohuiskes.nl

Eric Huijben
Sales
e.huijben@autohuiskes.nl

Sandra van den Bosch
Administratief Medewerkster
s.vandenbosch@autohuiskes.nl

Esther Hendriksen
Receptie en Klantcontact Medewerkster
e.hendriksen@autohuiskes.nl

Stephanie Huiskes
Financiële Administratie
administratie@autohuiskes.nl

Marco van Valkengoed
After Sales Manager
m.vanvalkengoed@autohuiskes.nl

Henry van Zwam
Service Adviseur
h.vanzwam@autohuiskes.nl

Antwan van de Pol
Parts en Service Adviseur
a.vandepol@autohuiskes.nl

Onze vakkundige technische aftersales medewerkers staan klaar om u de beste service te verlenen.

Collega gezocht m/v

Heb jij talent dat wij in ons bedrijf kunnen gebruiken? Stuur je CV dan snel naar
Bas Huiskes b.huiskes@autohuiskes.nl

Onze medewerkers Auto Huiskes Suzuki

Jeffrey Mulder
Sales
j.mulder@autohuiskes.nl

Kenny van Valkengoed
After Sales Manager
k.vanvalkengoed@autohuiskes.nl

Suzanne van Lier
Administratief Medewerkster
s.vanlier@autohuiskes.nl

Astrid de Jong
Receptie en Klantcontact Medewerkster
a.dejong@autohuiskes.nl

Eric van der Heijden
After Sales Medewerker
e.vanderheijden@autohuiskes.nl

Onze vakkundige technische aftersales medewerkers staan klaar om u de beste service te verlenen.

Vacature monteur

Ben jij onze nieuwe monteur?
Stuur dan snel je CV naar
m.vanvalkengoed@autohuiskes.nl